poniedziałek, 2 grudnia 2013

#48 Wyniki minikonkursu!

Tak jak obiecałam, dzisiaj ogłaszam wyniki minikonkursu. Jako że zgłosiły się trzy osoby (ale zawsze coś), publikuję wszystkie trzy pierwsze miejsca. :) Nie będę przedłużać, najbardziej spodobała mi się praca ZiziAz!
W liceum jeszcze nie jestem (na szczęście w tym roku wychodzę z gimnazjum) i nie mam zamiaru iść na humana, więc to mi nie grozi :) Będę sobie spokojnie na ścisłych ;)
Drugie miejsce zajmuje I am no one. Niestety wyświetla mi, że profil jest niedostępny, dlatego nie mogę podać linku, jednak z przyjemnością przedstawiam jej pomysł. c:
No i zaszczytne trzecie miejsce zdobywa Curry!

To chyba wszystko. Nagrodą jest (jak już pisałam) chwała na blogu :D
Zatem umieszczę linki do waszych blogów do 2 lutego 2014. Gratuluję i zachęcam do brania udziału w przyszłych konkursach!

2 komentarze:

  1. Dziękuję bardzo za to wyróżnienie - cieszę się niezmiernie, że moja propozycja (z życia wzięta) Ci się spodobała :)
    Btw. Widzę zmiany w wyglądzie 0.0

    OdpowiedzUsuń
  2. Widzę, że też się porwałaś na kolorowe komiksiki. Mnie zabierają mnóstwo czasu i nie wiem czy z nich nie zrezygnować D:

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota. :)
Dziękuję!

Ps. Nie idę na coś takiego, jak "obserwacja za obserwację" czy "komentarz za komentarz". Tacy ludzie tracą w moich oczach na wartości. Jeśli blog mi się spodoba, to będę obserwować, a kiedy ktoś komentuje tutaj, to zazwyczaj sprawdzam jego stronę.


Created by Natariko