środa, 17 lutego 2016

#102 Życie jest piękne!

Pozytywne nastawienie babci i puenta mojej siostry. Niczym carpe diem i memento mori (jestem za tym pierwszym!)...
Tak mnie wzięło, że dwa komiksy z rzędu narysowałam. Stwierdziłam, że w końcu wolne jest i trzeba nadrobić zaległości. Co z tego, że do szkoły sporo jeszcze zostało do zrobienia... Póki co, rzępolę gram na skrzypcach, rysuję i czytam Lalkę. Niestety, jeszcze nie dotrwałam nawet do połowy pierwszego tomu...
Przez ferie zamierzam też odświeżyć grafikę na stronie i nieco pozmieniać, ewentualnie założyć w końcu stronkę pod nowym adresem, ale tego drugiego nie jestem pewna jeszcze, więc zobaczymy, zapewne wyjdzie w praniu. :)

3 komentarze:

 1. Hej! :D Nie jestem pewna czy zapomniałam o tym blogu czy po prostu trafiłam na niego po praz pierwszy, ale bardzo mnie urzekła Twoja kreska i poczucie humoru. Przy okazji widzę, że masz w linkach mojego starego, nieaktywnego bloga zyciowe-randomy, dlatego pomyślałam, że napiszę, że po prawie dwuletniej przerwie wróciłam do internetów z nowym blogiem, http://kathrindi.blogspot.com/ - mam nadzieję, że nie uznasz tego za spam, ale zapraszam. :D
  Btw jeszcze nie dotarłam do końca (początku?), ale komiksy "The right triangle", "coś pożytecznego" i "przyszły rok" są genialne xD
  Tak czy inaczej bardzo miło się przegląda Twojego bloga i dodaję Cię właśnie do listy ulubionych blogów, powodzenia w dalszym tworzeniu, będę tu zaglądać. c:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rety, naprawdę miło z Twojej strony! Bardzo się cieszę, że podobają Ci się te komiksy :3
   Czytałam posta o Twojej nowej stronce, z pewnością będę tam zaglądać w wolnych chwilach (szkoła i moja wrodzona skleroza pewnie będą mi przeszkadzać w tym, najwyżej będę nadrabiać wszystkie Twoje posty w jeden dzień).

   Co do mojego bloga to planuję przenosiny na inny adres (http://natariko.blogspot.com), na razie jest to strona w budowie, ale myślę, że jak skończę, to właśnie tam będę działać (napiszę też tutaj o tym).

   Również życzę powodzenia w dalszym tworzeniu :D

   Usuń
  2. Ok zatem czekam niecierpliwie na nowego bloga. :D
   Dziękuję! <3

   Usuń

Każdy komentarz jest na wagę złota. :)
Dziękuję!

Ps. Nie idę na coś takiego, jak "obserwacja za obserwację" czy "komentarz za komentarz". Tacy ludzie tracą w moich oczach na wartości. Jeśli blog mi się spodoba, to będę obserwować, a kiedy ktoś komentuje tutaj, to zazwyczaj sprawdzam jego stronę.


Created by Natariko